Overslaan naar inhoud

Prijzen

Concurrerende prijzen

Onze prijzen zijn transparant, zodat je gemakkelijk kunt zien wat je kunt verwachten voor onze verse producten.

Beginner
$ 5,00 / maand

Ideaal voor gezinnen. Essentiƫle producten voor een gezonde levensstijl. Perfect voor elke keuken.

Start nu
  • Verkoop & marketing voor 2
  • Klantgerichtheid
  • Geen aanpassingen
  • Geen kunstmatige toevoegingen
Professioneel
$ 10,00 / maand

Uitgebreide tools voor een duurzame boerderij. Optimaliseer je processen en productiviteit in je team.

Start nu
  • Compleet assortiment voor elke boerderij
  • Toegang tot al onze producten
  • Beperkte aanpassing
  • Ondersteuning per e-mail
Expert
$ 15,00 / liter

Onze producten zijn vrij van kunstmatige conserveermiddelen en kleurstoffen, zodat je kunt genieten van pure, natuurlijke smaken.

Neem contact met ons op
  • Onbeperkte proeverijen
  • Alle producten en diensten
  • Onbeperkt proeven
  • 24/7 klantenservice